7 лист. 2014

07.11.2014 "Вечір фольклорної музики"

В ДНЗ пройшов вечір фольклорної музики з дітьми старшого дошкільного віку. Присвячений фольклорної тематики, він, разом з відповідними декораціями, костюмами та музичними номерами, неодмінно викличе у дітей інтерес до української народної творчості.
4 лист. 2014

04.11.2014 Сумісна виставка учнів початкової школи та дошкільників "Осінь золотокоса"

В ДНЗ відбулася сумісна виставка учнів та дошкільників. У заході приймали участь всі учні початкової школи та діти старшого дошкільного віку. Фантазії дітей вражали своєю різноманітністю.
28 жовт. 2014

28.10.2014 Розвага"Малі олімпійські ігри"

Діти груп старшого дошкільного віку змагались під час спортивної розваги "Малі олімпійські ігри". Майбутні спортсмени і чемпіони показали свої вміння, силу, витривалість.
27 жовт. 2014

27.10.2014 Семінар на темі: «Праця-засіб формування предметно-практичної компетентності дошкільника».

27.10.2014 року на базі дошкільного навчального закладу №272 згідно плану роботи відбувся семінар-практикум для педагогів закладу на тему: "Організація праці дошкільників". Семінар - гарна можливість для педагогічних працівників поділитися найкращими практичними здобутками, спрямованими на формування практичної діяльності дитини. Впродовж семінару було заслухано сучасні напрацювання та погляд на трудову діяльність дошкільників. Семінар пройшов конструктивно, у вигляді живого діалогу: педагоги активно долучалися до обговорення теми. На якому обговорювались питання щодо формування самостійності дітей дошкільного віку в трудовій діяльності, види і форми організації праці дошкільників, удосконалення форм організації трудової діяльності дітей дошкільного віку та показ презентації "Створення умов для організації праці джошкільника"
24 жовт. 2014

24.10.2014 Розвага "Азбука дорожнього руху"

З метою закріплення знань дітей про правила дорожнього руху в молодшій групі дошкільного віку пройшла розвага. Діти змагались, грали, брали часть в іграх.
23 жовт. 2014

23.10.2014 "Осінній бал"

"Осінній бал" для дітей старшого дошкільного віку перетворився на справжнє свято краси, музики, величі природи. В таночку кружляли і листя, і парасольки, і навітькраплинки дощу.
21 жовт. 2014

21.10.2014 Осіннє свято

В групах молодшого дошкільного віку відблся свято Осені. Крауня-осінь, щедра господиня вітала дітей зі святом.
20 жовт. 2014

17.10.2014 Просвітницька робота з педагогічними працівниками

Лікар-педіатр провела консультацію для вихователів щодо профілактики інфекційних та кишечних захворювань серед дітей раннього та дошкільного віку.
16 жовт. 2014

16.10.2014 Свято "Осінній ярмарок"

Як на нашому Ярмарку господиня вітала своїх гостей бачили всі! Сміх, танці, веселі пісні лунали на святі для дітей старшого дошкільного віку. А в гості до дітей завітала...
14 жовт. 2014

14.10.2014 Педагогічна година "Реалізуємо Базовий компонент дошкільної освіти та завдання чинних програм"

На педагогічній годині розглянуто питання "Реалізація принципу оздоровчої спрямованності освітнього процесу".