Група №5

І ГРАЮТЬ, СПІВАЮТЬ, ЧИТАЮТЬ КАЗКИ

ЗДОРОВІ ЗРОСТАЮТЬ, ЩАСЛИВО ЖИВУТЬ

НАУКУ НАВЧАННЯ ВОНИ ПІЗНАЮТЬ

В нашій групі виховуютьс красуні дівчатка та  непосидючі хлопятка

Виховує малюків, збагачує новими знаннями, ростить здоровими, кмітливими і життєрадісними енергійними, творчими, любляча дітей вихователь: Столпнікова Ольга Борисівна

Піклується про дітей, доглядає їх, годує, вчить бути охайними, бережливими, чемними помічник вихователя: Ус Любов Олександрівна

"І живуть у пам'яті народу "
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

їх серцям - віками пломеніти
На червоних наших прапорах,
їх думкам - перемагать і жити
В наших творчих думах і ділах.

їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

І тому, коли надходить свято, -
Кожен рік у травні, навесні, -
Наші грізні бойові гармати
Салютують миру - не війні!

За допомогою цікавих ігрових завдань, дидактичних ігор з математикиспрямовуємо інтерес дітей на виконання найпростіших математичних операцій на сприймання і запам’ятовування математичних символів, порівняння та вимірювання предметів і знайомимо з площинними та об’ємними геометричними фігурами; вчимо орієнтуватися у просторі, використовувати знання про дні тижня

Щоб наші малюки росли спритними, здоровими, витривалими, дбали про своє здоров’я проводимо заняття з фізичного виховання та валеологіїробимо ранкову гімнастику та гімнастику пробудження, беремо участь у Днях здоров’я, фізкультурних святах та розвагах, граємо в рухливі ігри.

У процесі образотворчої діяльності дитина  виражає свої почуття, своє ставлення до навколишнього за допомогою різних засобів мистецтва.

Залучаючи до прекрасного на музичних заняттях виховуємо у дошкільників інтерес до музики, створюємо умови для виявлення особистих здібностей, вчимо співати, ритмічно рухатися.

Образотворча діяльність має важливе значення для всебічного розвитку особистості. У процесі створення зображення в дитини формуються спостережливість, естетичне сприйняття, художній смак, творчі здібності. Образотворча діяльність надає можливість доступними засобами висловити емоційний стан дитини, її ставлення до навколишнього світу, вміння самостійно створювати прекрасне, а також бачити його у творах мистецтва.

"Небезпечні ігри біля водоймищ"

"Коли гра не доводить до добра"