27 лист. 2014

27.11.2014 День відкритих дверей

До уваги батьків були представлені заняття, розваги з дітьми. батьки побували на лекторії, отримали психологічні консультації та поради лікаря.
26 лист. 2014

26.11.2014 Колективний перегляд заняття Гнома Економа

До уваги педагогів представлено заняття з економічного виховання "Сучасні професії" з досвіду роботи вихователя Камозіної Н.О.
24 лист. 2014

24.11.2014 Колективний перегляд художньої праці.

Вихователь дітей 5 -го року життя Татаренкова С.В. показала педагогічним працівникам заняття з художньої праці "Подорож чарівними човнами".
20 лист. 2014

20.11.2014 Спортивна розвага "Посвята в козачата"

В ДНЗ для дітей старшого дошкільного віку пройшла спортивна розвага. Цікаве дозвілля для дошкільнят підготували музичний керівник і вихователь старшого дошкільного віку. Веселе дійство було насичене спортивними змаганнями, конкурсами. Діти залюбки співали патріотичні пісні, виконували козацький танок. Команди маленьких козачат змагалися у спритності , кмітливості і витривалості.
19 лист. 2014

19.11.2014 Дозвілля "Вечір фольклорної музики"

В ДНЗ пройшов вечір фольклорної музики. Ф о л ь к л о р - художнє народне мистецтво, художня творча діяльність трудового народу; створені народом і існуючі в народних масах поезія, музика, театр, танець. У фольклорі, що склався в ході суспільної трудової практики, втілені погляди, ідеали і прагнення народу, його поетична фантазія, багатющий світ думок, почуттів, переживань. Діти молодшого дошкільного віку з задоволенням приймали участь в дозвіллі.
17 лист. 2014

З 17.11.2014 по 22.11.2014 Виставка в куточку книги "Казка вчить, як у світі жить"

В ДНЗ пройшла виставка українських народних казок. Педагогічний колектив змалечку виховує у дошкільнят любов до українських народних казок. З метою узагальнення знань про українські народні казки; виховування любові до народної творчості; пробудження бажання читати та знати більше казок; навчити дітей слухати, передавати свої думки в розмові, виховувати любов до книг, бережне ставлення до них.; вчити поважати добро і правду, боротися зі злом та кривдою. Книжка вчить, як на світі жить. Книжка добра навчає. Хто багато читає, той багато знає. Книжки – ключ до знань. День без книжки, як без сонця. Книжка – твій друг, без неї, як без рук.
14 лист. 2014

14.11.2014 Екскурсія до музею”Слов’янська спадщина»

З дітьми старшого дошкільного віку була проведена екскурсія до музею "Слов'янська спадщина"
13 лист. 2014

13.11.2014 Консультація для музичних керівників "Комплексні та інтегровані музичні заняття: у чому відмінність?"

Згідно з планом в ДНЗ пройшла консультація для музичних керівників. З метою поглиблення знань.
11 лист. 2014

11.11.2014 Драматизація казки "Про маленьке мишеня"

В ДНЗ пройшла драматизація казки "Про маленьке мишеня". Малята продемонстрували нам свої акторські здібності під час драматизації казки "Про маленьке мишеня"
11 лист. 2014

11.11.2014 Стан планування роботи з попередження дитячого травматизму.

В ДНЗ пройшла консультація для вихователів щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності та попередження дитячого травматизму. Організація роботи здійснювалась відповідно до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах та закладах освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 782 від 20.11.2006 року. Вищезазначеними документами визначали єдину систему організації роботи безпеки життєдіяльності, попередження дитячого травматизму. З метою попередження дитячого травматизму в ДНЗ проводились профілактичні заходи, спрямовані на попередження і зниження дитячого травматизму, в дитячому саду проводяться цілеспрямовано.