5 бер. 2015

05.03.2015

В ДНЗ №272 відбулося свято присвячене дню 8 березня з дітьми молодшого дошкільного віку в групах №1,5,10. Запрошені бабусі і мами, приймали активну участь у святі. Діти отримали велике задоволення від свята, та привітали своїх мам і бабусь подарунками, які власноруч приготували....Не залишилися осторонь і дорослі. Тата кружляли разом з дітьми у танцях. Діти під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність.
4 бер. 2015

04.03.2015 Свято "8 березня"

Березень — перший місяць вес­ни. Навесні народжується все пре­красне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля.У березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день це свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок! Мама – перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили…Знов прийшло жіноче свято. – Маму хочу привітати. І дівчаток тих, що знаю, теж зі святом привітаю. Проведена розвага для дітей ранного віку.
26 лют. 2015

26.02.2015 Колективний перегляд знаяття з дітьми старшого дошкільного віку "Частини тіла знати, правильно називати"

В дошкільному навчальному закладі проведено заняття з дітьми старшого дошкільного віку на тему: "Частини тіла знати, правильно називати"
24 лют. 2015

24.02.2015 Розвага "Чудова українська мова"

«Свято рідної мови» провели у дошкільному навчальному закладі №272 з дітьми старшого дошкільного віку. Свято рідної мови виявилося чудовою нагодою, щоб малюки показали все, чому навчили їх. Маленькі артисти запропонували до уваги глядачів справжній концерт, у якому були пісні, вірші й театралізовані номери.
23 лют. 2015

23.02.2015 День Дозвілля "Чудова українська мова"

«Свято рідної мови» провели у дошкільному навчальному закладі №272 з дітьми молодшого та старшого дошкільного віку. Свято рідної мови виявилося чудовою нагодою, щоб малюки показали все, чому навчили їх. Маленькі артисти запропонували до уваги глядачів справжній концерт, у якому були пісні, вірші й театралізовані номери.
20 лют. 2015

20.02.2015 "День жалоби"

Рік тому в самому серці України, у її столиці, невідомі снайпери розстріляли майже півсотні активістів Євромайдану. Небесною сотнею в Україні називають тих учасників акцій протесту Євромайдану, які загинули у грудні 2013 – лютому 2014 роках. Під час протистоянь у центрі Києва протестувальники організовувалися у «сотні». Тих, хто віддав свої життя на барикадах і хто передчасно пішов на небо, народ і назвав «Небесною сотнею». Колектив дитячого закладу разом з дошкільниками вшановують пам'ять своїх героїв Небесної сотні.
18 лют. 2015

17.02.2015 Розвага "Весела Масляна"

В дошкільному навчальному закладі було проведено розвагу "Весела Масляна" на якій прийняли активну участь діти, працівники закладу, батьки. Масляна йде, млинці та мед несе З піснями і танцями, з хороводами і закличками і звичайно...Веселим хороводом свято славиться, співає, сміється весь чесний народ, весну зустрічає Масляно-красуня, прощавай зима, до зустрічі через рік!
13 лют. 2015

13.02.2015 Екскурсія до музею "Слов'янська спадщина"

З дітьми старшого дошкільного віку проведена екскурсія до музею. Дуже цікаве і перспективне явище - музей у дитячому садку. Він інтегрований у навчально-виховний процес дошкільного закладу. Музей як спосіб пізнання світу містить великий потенціал для особистісного розвитку дошкільнят, він розширює «середовище існування» дитини вже з дошкільного віку, є місцем інтелектуального відпочинку. Використання засобів музейної педагогіки в дошкільному закладі дає змогу пробудити в дітях відчуття приналежності до свого роду, до рідної землі, прагнення долучатися до культури українського народу, його історії, традицій.
10 лют. 2015

10.02.2015 Прогулянки на свіжому повітрі "Зимові забави"

В ДНЗ проводиться прогулянка з дітьми раннього, молодшого та старшого дошкільного віку. Перебування дітей на свіжому повітрі має велике значення для фізичного розвитку дошкільника . Прогулянка є першим і найбільш доступним засобом загартовування дитячого організму. Вона сприяє підвищенню його витривалості і стійкості до несприятливих впливів зовнішнього середовища , особливо до простудних захворювань.На прогулянці діти грають , багато рухаються . Рухи підсилюють обмін речовин , кровообіг , газообмін , покращують апетит. Діти вчаться долати різні перешкоди , стають більш рухливими , спритними , сміливими , витривалими . У них виробляються рухові вміння та навички , зміцнюється м'язова система , підвищується життєвий тонус.Прогулянка сприяє розумовому розвитку , так як діти отримують багато нових вражень і знань про навколишній світ. У зимовий день погожий, прогулятись вийшли, ми й санчата не забули, сніжною зимою, весело нам гратись, з гірочки з’їжджати, не страшний для нас мороз – щічки червоненькі, адже в наших малюків, шубки є тепленькі!
6 лют. 2015

06.02.2015 Лялькова розвага "В гостях у казки"

В ДНЗ проведена розвага для дітей молодшого дошкільного віку "У гості до казок""