24 груд. 2014

24.12.2014 Новорічного свята «Дід Мороз в гостях у малят»

В нашому дитячому садочку відбулося новорічне свято.
22 груд. 2014

22.12.2014 «Новий рік на чарівній галявині»

В дошкільному навчальному закладі проведено новорічне свято для дітей 6-го року життя. Новий рік, Новий рік йде, мов добрий чарівник, на річках скляні мости, в білих шапках всі хати.
19 груд. 2014

19.12.2014 Новорчне свято

Прийшла зима та закружляла у радісному , кольоровому вінку свят дітлахів та дорослих. З великою радістю та захопленням діти молодшого дошкільного віку зустрічали Новорічне свято. Ой весела в нас зима, веселішої нема: грає срібними зірками, в’ється синіми димками, снігом землю обійма, ой струнка ялинка в нас, скільки сяє тут прикрас, ми зібралися юрбою —разом з піснею новою, рік Новий стрічать.
19 груд. 2014

19.12.2014 Театралізована вистава до свята День Святого Миколая.

В ДНЗ проведена вистава до свята Святого Миколая з дітьми старшого дошкільного віку. «Ішов Миколай лужком-бережком, Святий Миколай з червоним мішком». 19 грудня по всьому світі вшановується пам’ять великого святого, ім’я якого викликає радість в багатьох дітей і дорослих.
18 груд. 2014

18.12.2014 Розвага "Святий Миколай, подарунки роздавай"

В дитячому садку з дітьми 5 та 6 року життя проведена розвага. Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікуємо День Святого Миколая. З особливим нетерпінням чекають діти 19 грудня, бо Свято дуже веселе з піснями та іграми.
12 груд. 2014

12.12.2014 Заняття

З дітьми молодшого дошкільного віку проведені заняття «Друзі - вітамінчики». Проведена бесіда з дітьми про одну з головних складових здорового способу життя – правильне харчування. Будемо вибирати їжу, корисну для здоров’я. З чого складається наша їжа?(вітаміни, мінеральні речовини, білки, вуглеводи, жири) Доброго здоров’я, діти, доброго вам дня, Хай вам ясно сонечко світить у вікно щодня Хай сміється мирне небо і дивує світ, а земля нехай дарує вам барвистий цвіт, Бо здоров’я, любі діти в світі головне, а здоровий і веселий - щастя не мине,
10 груд. 2014

10.12.2014 Робота творчої групи

В ДНЗ проведена школа педагогічної майстерності за темою: «Впровадження здоров’язберігаючих технологій як засобу цілісного збалансованого розвитку особистості».
5 груд. 2014

05.12.2014 Розвага з дітьми старшого дошкільного віку "Охорона прав дитинства"

«Ми - діти світу. Хто б не були наші батьки, де б ми не жили і в що б ми не вірили, поводьтеся з нами як з рівними. Ми гідні того, щоб отримувати все найкраще з того, що може дати світ». В ДНЗ для дітей старшого дошкільного віку відбулася тематична розвага «Подорож у країну Щасливію».
2 груд. 2014

02.12.2014 Заняття «Вогонь –добрий, вогонь-злий»

З метою забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони дитинства, запобігання випадкам дитячого травматизму і загибелі дітей, дотримання порядку повідомлення та обліку нещасних випадків, проведено у дошкільному навчальному закладі заняття, яке показало, що колективом закладу проводиться певна робота з цього питання.
28 лист. 2014

18.11.2014 Розвага «Народження дитини» з дітьми молодшого дошкільного віку

В ДНЗ з дітьми молодшого дошкільного віку проведена розвага "Народження дитини". Життя дається людині тільки раз, щоб його прожити гідно і щасливо, треба його зберегти.