"Зимові розваги"

В ДНЗ проводиться прогулянка з дітьми раннього, молодшого та старшого дошкільного віку. Перебування дітей на свіжому повітрі має велике значення для фізичного розвитку дошкільника . Прогулянка є першим і найбільш доступним засобом загартовування дитячого організму. Вона сприяє підвищенню його витривалості і стійкості до несприятливих впливів зовнішнього середовища , особливо до простудних захворювань.На прогулянці діти грають , багато рухаються . Рухи підсилюють обмін речовин , кровообіг , газообмін , покращують апетит. Діти вчаться долати різні перешкоди , стають більш рухливими , спритними , сміливими , витривалими . У них виробляються рухові вміння та навички , зміцнюється м'язова система , підвищується життєвий тонус.Прогулянка сприяє розумовому розвитку , так як діти отримують багато нових вражень і знань про навколишній світ. У зимовий день погожий, прогулятись вийшли, ми й санчата не забули, сніжною зимою, весело нам гратись, з гірочки з’їжджати, не страшний для нас мороз –щічки червоненькі, адже в наших малюків, шубки є тепленькі!
Створено 10.02.15
Альбом ДНЗ